Organizacje społeczne Stowarzyszenie Rozwoju Jankowic Wielkich JANKO

Postanowienia ogólne   

Rozdział I
§1

1. Stowarzyszenie o nazwie Stowarzyszenie Rozwoju Jankowic Wielkich „Janko" zwane dalej Stowarzyszeniem jest dobrowolnym i trwałym zrzeszeniem, które działa na podstawie przepisów ustawy prawo o stowarzyszeniach (tekst jednolity: Dz.U. z 2001 r. Nr 79, poz. 855, z późn. zm.) oraz niniejszego statutu i z tego tytułu posiada osobowość prawną.
2. Nazwa Stowarzyszenia jest prawnie zastrzeżona.
3. Stowarzyszenie swoją działalność prowadzi na obszarze powiatu brzeskiego, zaś siedziba władz mieści się w Jankowicach Wielkich.
4. Stowarzyszenie opiera swoją działalność na pracy społecznej członków. Do prowadzenia swych spraw może zatrudniać pracowników lub angażować wolontariuszy.
5. Stowarzyszenie może być członkiem krajowych i międzynarodowych organizacji o podobnym celu działania zgodnie z obowiązującymi przepisami.
6. Stowarzyszenie może używać odznak i pieczęci na zasadach określonych w przepisach szczegółowych.
7. Czas trwania Stowarzyszenia jest nieograniczony.
   Inne informacje
   STOWARZYSZENIE ROZWOJU JANKOWIC WIELKICH JANKO

  » Kontakt  
  » Zarząd         GALERIA ZDJĘĆ

Na skróty     
»
»
»2008-10-02
Tobie Polsko - XIII Wojewódzki Festiwal Pieśni Patriotycznej

Gmina Olszanka zaprasza do udziału w XIII Wojewódzkim Festiwalu Pieśni Patriotycznej „TOBIE POLSKO”. Celem Festiwalu jest popularyzacja różnorodnych pieśni o Ojczyźnie , pieśni legionowych, pieśni przejawiających nuty patriotyzmu i walki o niepodległość.

Warunkiem uczestnictwa w Festiwalu jest udział w eliminacjach wstępnych, które odbędą się w dniach 18-19 października 2008 roku w auli Publicznego Gimnazjum w Olszance w godzinach 11.oo-18.oo.

Warunkiem udziału w eliminacjach jest przesłanie w terminie do dnia 06 października 2008 r. pisemnego zgłoszenia (pliki do pobrania na stronie www.olszanka.pl) na adres : Urząd Gminy Olszanka 16 , 49-332 Olszanka ...
 


Aktualizacja: 06-09-2011
Odwiedzin: 10675, dzisiaj: 80
Twoja wyszukiwarka
Copyright © Jankowice Wielkie - 2008
Stowarzyszenie Rozwoju Jankowic Wielkich "Janko"
Serwis utworzono w ramach realizacji projektu "Międzypokoleniowe Wiejskie Centrum Odnowy Wsi w Jankowicach Wielkich"
współfinansowanego ze środków Samorządu Województwa Opolskiego