Organizacje społeczne OSP Jankowice Wielkie

Ochotnicza Straż Pożarna   

Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej Jankowice Wielkie powstała w 1962 roku jako jednostka zakładowa Państwowego Gospodarstwa Rolnego. W 1996 roku została przyjęta do Gminy Olszanka i działa jako Stowarzyszenie Ochotniczych Straży Pożarnych w Gminie Olszanka.

Obecnie liczy 20 członków. Bierze czynny udział w akcjach pożarniczych, uczestniczy w zawodach sportowo-pożarniczych i różnych działaniach związanych z życiem swojej miejscowości.
   Inne informacje
   OSP JANKOWICE WIELKIE
       GALERIA ZDJĘĆ

Na skróty     
»
»
»2008-10-02
Tobie Polsko - XIII Wojewódzki Festiwal Pieśni Patriotycznej

Gmina Olszanka zaprasza do udziału w XIII Wojewódzkim Festiwalu Pieśni Patriotycznej „TOBIE POLSKO”. Celem Festiwalu jest popularyzacja różnorodnych pieśni o Ojczyźnie , pieśni legionowych, pieśni przejawiających nuty patriotyzmu i walki o niepodległość.

Warunkiem uczestnictwa w Festiwalu jest udział w eliminacjach wstępnych, które odbędą się w dniach 18-19 października 2008 roku w auli Publicznego Gimnazjum w Olszance w godzinach 11.oo-18.oo.

Warunkiem udziału w eliminacjach jest przesłanie w terminie do dnia 06 października 2008 r. pisemnego zgłoszenia (pliki do pobrania na stronie www.olszanka.pl) na adres : Urząd Gminy Olszanka 16 , 49-332 Olszanka ...
 


Aktualizacja: 06-09-2011
Odwiedzin: 50288, dzisiaj: 430
Twoja wyszukiwarka
Copyright © Jankowice Wielkie - 2008
Stowarzyszenie Rozwoju Jankowic Wielkich "Janko"
Serwis utworzono w ramach realizacji projektu "Międzypokoleniowe Wiejskie Centrum Odnowy Wsi w Jankowicach Wielkich"
współfinansowanego ze środków Samorządu Województwa Opolskiego